1. Kapitola: Jsme Zpátky ! || FIRST DANCE

15. listopadu 2011 v 16:11 | LussyNda |  phoenix wonder-first dance
1. Kapitola: Jsme Zpátky !
Za poslední rok se toho tolik stalo oběvilo se spoustu nových věcí, ktere měli být straceny, ale nic se jentak nestratí spiše se to na čas někam stratí, ale pak se to ukaže vždy na místě, na kterém má.


Prazdniny končí. Dny prosluněné sluncem a celodenní valení se na plaži a pořadaní večírku je pryč a začína zase to neustale mučení u skoušek a testu. Toto období nema nikdo rád už jen z principu, ale Bianca se na tuhle chvili těšila aspon chvili mohla zapomenou a myslet taky na něco jiného než jen schopnosti, treninky a její rodina. Sice byla rada, že Chris se při jejím prohlubovaní schopností začal zajimat vic než chtěla. Jenomže Chris ma v teto oblasti mnohem vice skušeností a pravě to je ta věc, ktera ji někdy leze na nervy to jeho "Musiš svoje schopnosti použivat jen tehdy kdy je to nejnutnější a ne na ubližovaní ostatních". Dobře mysli to dobře, ale nemusel by tak poučovat.
Bianca stala před zrcadlem a dívala se na svůj odraz v zrcadle. Měla na sobě upnuté džíny a svůj bílý top. Její pleť byla byla opalena letním sluncem a vlasy měla nerovnoměrně skudrnacené. Vypadala stejně jako před proměnou, ale přece jenom jinak byla jina a věděla to. Věděla že už nic nebude stejné jako bývalo a měla z toho svým způsobem strach. Měla strach z toho co se děje u ni doma a i to co se stane až překroči s Chrisem práh školy, ale věděla že at se stane cokoliv musi zanechat chladnou hlavu. Ale ne jen Bianca byla dnes nesva z toho co se stane a nebo mělo stat i další členove teto domacnosti no tedy spiš členovi. Devon stal v pracovně svého otce v ruce svýral hrnek s ranní kávou a díval se z okna. Za ním jeho otec a bratr vedli rozhovor- no ne že by je zrovna poslouchal na to aby věděl o čem se baví nemusel byt zrovna genius. Bylo to pořad to same o čem se dohadovali cely rok co se všichni vratili domů. A Devon z toho pomalu začínal šílet. Za nějakou chvili uslyšel zvuk auta a nasledně zastavení na cestě. Otočíl se znovu k oknu a vyhledl ven a na silnici stálo auto, které se na jejich příjezdové cestě oběvovalo skoro každy den. Bylo to auto kluka, ktery se až moc točil kolem jeho mladší sestry. Nechtěl si hrat na jejího ochrance, ale chtěl aspon vedet co je zač už jen z toho důvodu, že někde v hlouby srdce ví, že ji chce chranit. Z těchto jeho snů ho vytrh zvuk vrzajících schodů. Trhl hlavou ke dveřím za, kterými byli schody, ktere právě sebýhala Bianca a po té nasledovalo bouchnutí vstupních dveří. Bianca zabouchla hlavni dveře a vydala se rychlím krokem k braně a po par minutach už seděla v Chrisove autě.

Na druhé straně města panovala uplně jina atmosféra. Lide se schazeli po dlouhych prazdninach,které každého nabyli velkou energii. A taky tu energii v tomto ročníku budou potřebovat. Natalie Sedela na lavičce s dalšími holkami a bavili se o nových ročníkových akcích a tak. Hned vedle nich byl Martin s dalšími svými kumpany a hazeli si s balonem a proste jen tak blbli. Po par minutach se k nim přiřítila i Carmen ve svych růžových šatech a v luxusních botach na vysokem podpadku. "čau lidi," spustila hned. "Tak jake bylo leto?" a než někdo stačil odpověd začala vypravět jake měla bezvadne leto a co všechno zažila. Kousek od nich na parkovišti zaparkoval Chris se svym autem v te chvili vypnul motor podíval se kolem a pak pohledl na Biancu, ktera seděla na sedadle vedle něj a díva se upřeně před sebe. Bylo na ní vidět, že je z toho nesvá. Krátce vzdychl a položil ji ruku na tu její a stiskl její ruku ve své a vzhledl ji do tváře. "Ale notak, to bude dobre uvidiš." Usmal se a ona na něj pohledla. "Notak sama si řikala že potřebuješ mezi lidi a trochu vypnout." pohladil ji po tvaři a trochu se podmračil "Zlato notak hm?" Bianca na něj upřela svoje oči a drobet se usmála. "jo ja vim ... dobře tak jj budu se snažit na to nemyslet." Usmala se na nej a stiskla mu ruku. "Ale musíš mi slíbit, že mi budeš na blizku?" Chris se musel usmat moc ji miloval, za tu dobu co se tak sblížili a pomahali si navzajem se do ni blaznivě zamiloval. "Tak to ti mužu slibit na 100%" naklonil se k ni a dlouze a něžně ji polibil a pak se oba odpasali a vystoupili z auta. Obešel auto a podíval se na Biancu a pak na školu. "No a jsme zase zpatky." A pak pohledl na Biancu ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DelusH DelusH | Web | 28. listopadu 2011 v 12:08 | Reagovat

Jůůůů :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama