1. Kapitola: Nový Začátek

15. listopadu 2011 v 15:58 | LussyNda |  phoenix wonder-reunion
1. Kapitola: Nový Začátek
Slunce ve Phoenixu již vystrkovalo svoje paprsky již od časného rána. Což v tomto ročním období nebylo nic divného a nápadného. Počasí tu v letním obdobím bylo velmi teplé a i ted na konci léta a začátkem podzimu bylo krasně, možna až právě moc.


Chris byl právě na cestě déle než 4 hodiny. Nechtel letet chtel jet svým vozem, který nebyl zrovna nejluxusnější kabriolet, ale bývalé aute ještě z dávné doby co mu dal jeho otec. Jeho otec to auto zbožnoval a nerad se ho vzdával, ale neměl navýběr, ale Chris to auto i přes jeho nedostatky zbožnoval.
Přijižděl zrovna na příjezdovou cestu domu, ve kterem bydlel jeho deda. Jeho deda Victor byl rad, že jeho vnuk u nej bude při svých studiích bydlet, aspon nebude tak sám a bude mít ted o zábavu postarano a hlavne Chrisova matka Piper si aspon nebude delat takové starosti že jeji nejmladší díte bude nekde samo.
Chris toto na své mátce nesnášel. Starala se o nej jako by byl pořad malé díte a nedokazala pochopit, že už je dost stary na to aby se o sebe postaral sám, ale ted bude mít příležitos. Jeho matka je daleko a deda neni zrovna z tech lidi co by mu chteli nejak zasahovat do jeho věci nebo mu v necem radit.
Chris zastavil na příjezdové ceste a vten moment se otevřeli vstupní dveře a znich vyšel starší muž a už z dálky bylo vidět, že se usmíva.
Chris se usmal taky. "Ahoj dedo"
"Ahoj Chlapče sem rád že už si tady. Tvoje starostlivá matka už volala nejmín 3 krat"
"Ja vím to je jí tak podobné ale říkal sem ji že se ozvu až přijedu"
Victor se jen usmál."Jako by si neznal svojí matku." řekl Victor. "Tak pod at si vybalíš a odpočineš si po ceste."
Chris si z kufru auta vyndal svojí tašku a vyšel po schodech až na terasu a vešel do domu ....

Druhý den ráno Chris vstal velmi časne, ale jeho deda Victor už byl dávno na nohách. Vždy stával brzo, aby stihnul snídani dřív než půjde do prace. Chris seběhl schody a vešel do kuchine.
"Dobré Ráno" Usmal se.
Victor se otočíl. "Dobre. Budeš jist?"
"Ne .. děkuji ale nesnídam."
"Tak dobře. Tak jak se těšíš na novou školu."
"Ale jo celkem jo. Dědo už si jako mama."
Victor se tehle poznamce musel zasmat. "Promin. Nechtel sem aby to tak vyznelo. A volal si ji?"
Chris vzal konvici s kafem a nalil si do hrnku. "Ano včera večer. Musel sem ji slíbit že se budu aspon jednou zatyden ozvat."
"Tak to zase neni tak hrozne čekal sem že po tobe bude chtít denní hlášení."
"No abych řekl pravdu ja taky, ale tak naštěstí ne." Chris se napil kafe a kouknul na hodinky. "Ju budu muset běžet at nepříjdu hned první den pozde. Jo a dneska nevim jestli přijdu brzo nebo jestli se zdržím. To víš nové mesto nova škola chtel bych se trochu porozhlédnout po měste."
Victor si zrovna nabíral míchana vajíčka. "Jiste to chapu nemusíš mi to hlasit si už dospelej."
"Ja vim. Tak ahoj" Vzal si klíčky od auta a zavřel za sebou vstupní dveře.
"Ahoj." Stačil ještě říct než chris zavřel za sebou dveře. A pak bylo slyšet jen klapnutí dveří od auta a nasledne motor.

Dnešní ráno bylo jako každý den slunečné už od ranních hodin i když dnes nebe nebylo průzračně modré, ale jeho modrou barvu překrývali nepatrné bílé mráčky. Bianca stala ve svém pokoji a oblíkala si svoje džíny a bíle tričko na ktere si přehodila černé bolerko. Vzala si do ruky hřeben a pročesavala svoje dlouhé havranní vlasy a následne do nich vsunula bílou bavlněnou čelenku. Otočíla svůj zrak ke své posteli na noční stolek, kde stál budík. Po pár minutach si přehodila přes rameno tašku s par věcmi a přešla ke dveřím svého pokoje a následně seběhla schody dolů až k východu. Jen letmo záhledla stín svého otce, který za sebou zavřel dveře své pracovny. Otevřela dveře a vyšla ven vstříc novým věcem a novému dni.

Městečko Phoenix bylo jako kterekoliv jiné mesto, ktere Chris kdy videl. Lidé tu byli stejní jako kdekoliv jinde, ale Chrisovi přece jen připadalo, že toto mesto je něčím zvlaštní. Cítíl odtud jakou si sílu, ale nevěděl jak to má popsat.
Odbočil na příjezdovou cestu a zaparkoval .. když otočíl hlavu ke škole nedokazal ji popsat. Vysoká budova, ktera vypadala na první pohled normalni .. na ten první. Všude kolem školy se proháneli studenti. Par týpku co byli opření o strom a kouřili, par skejtaku co zrovna sjíždeli zabradlí, pár šprtu co zrovna zírali na nové rozvrhy, roztleskavačky co zrovna nacvičovali nové figury a strhavali na sebe pozornost a po té otočil svůj pohled na auto, ktere zrovna zaparkovalo vedle nej. Nemohl se nepodívat z auta vystoupili 3 dívky - první dívka co sedela v zadu měla dlouhé blond vlasy a byla oblečena podle nejposlednejší mody, druhá dívka ta ktera to auto řídila byla hnedovlaska s kratkymi kudrnatymi vlasy a ta třeti .. Chrisovi vyrazila dech .. vystoupila z auta a jeji dlohé havraní vlasy ji spadali do obličeje ... Nemohl od ni odvratit pohled. Odstoupila od auta a tašku si hodila přes rameno a pohledla na školu a zdalo se že se trochu usmíva. Po chvili všichny tři vyšli na trávnik a šli rovnou ke škole.
Chrise z jeho myšlenek vyrušili až auta ktere se malem srazili a majitele techto aut začali trouby a nadavat si. Chris se otočíl ..vytahl kličky ze zapalovani a vystoupil z auta a vydal se ke škole ....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 DelusH DelusH | Web | 28. listopadu 2011 v 11:19 | Reagovat

Jůůůů superně napsné ... jdu pokračovat ve čtení :)

2 Natasha Bedlife Natasha Bedlife | Web | 5. ledna 2012 v 15:38 | Reagovat

Nádhera, jdu na další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama