2. Kapitola: Svět Vysokoškolaků

15. listopadu 2011 v 15:59 | LussyNda |  phoenix wonder-reunion
2. Kapitola: Svět Vysokoškolaků
Uplynulo pár dní od toho osudného dne co se Chris přistěhoval do města.
Už od příjezdu věděl, že toto město není jen tak obyčejné. Bylo tu něco .. Něco magického co Chrise hrozne přitahovalo a nebylo to jen toto místo, ale i lidé, kteří zde žijí.


Další dny se nesnesitelně vlekli a slunce pálilo celé dny.
Chris už mel za sebou nekolik přednašek a zrovna sedel na na lavičce na terase a sledoval dění v celém arealu Vysoké školy.
Rozhlížel se kolem sebe, ale nic ho nezaujalo. Kousek od nej par kluku sjíždělo na skejtech schody jinde zase Roztleskávačky nacvičovali svoje další číslo na zápas, ale svůj pohled zastavil až u schodů, ktere vedli dolu na trávník.
Poprvé od prvního dne školy ji spatřil. Kráčela po schodech dolů na sobe měla bílou rozevlatou sukni ke kolenům a černý krátký top, který perfektne fixoval celou její postavu.
Vlasy měla volně rozpuštěné a jemně jí vláli při chůzi a vlnili se ji kolem obličeje. Najednou se usmala v koutcích svých rtů.
Chris se na ni zahledel a při tom pohledu se musel usmát. Musel říct, že ma v sobě něco co ho docela dost přitahovalo, něco co do dneška neznal a pravě to ho nejvíc přitahovala a zvyšovalo v nem chtíč a vše co k tomu patří.

Uběhlo několik lidí a Chris už sedel na svém místě v přednáškové místnost a před sebou měl mini Notebook. Najednou si všimnul přitomnosti někoho kdo si vedle nej přisedl a nasledne i jeho hlas.
"Ahoj. Jsem Jason. A ty? "
Chris se na nej podíval. Na první pohled to byl typický nagelovaný frajírek. "Jsem Chris. Ahoj."
"Sleduju te už dlouho ty si tu ve meste novej vid?"
"No dalo by se to tak říct ... přestehoval sem se sem kvuli škole"
"jo tak to ja tu bydlim docela dlouho tak kdyby si potřeboval provest."
Chris se po nem znovu podíval. "Ne diky myslim že tohle zvladnu sam."
"Fajn jak chceš." Ušklibnul se a zase si hledel svého.
V ten moment do třídy nakráčeli dvě dívky jedná s dlouhými kudrnatymi blondatymi vlasy a druha s černými havranimi vlasy, s které se chrisovi vždy zastavi srdce když ji vidi. Chris se jen slabě usmal a snažil se věnovat knížce, kterou měl otevřenou před sebou. Obě dívky si sedli na židle před Chrise takže Chris slyšel vše o čem si povídaji.
"Já se ti divim. Zase to neni zle jak to tak vypada. Vždyt ho znaš jaky je."
Bianca se otočíla na svojí kamaradku. "Jo to ja vim moc dobře .. jen .. mi proste tohle unavuje ... Chova se jako největší idiot a už me to važne přestava bavit"
"Prosim te za par dní bude zase vklidu dej tomu trochu času."
Bianca si povzdechla a trošičku pohodila hlavou. "Jo ... jenže už možna nechci čekat ..."
Carmen na ni otočila hlavu a než stihla neco říct do učebny přišel profesor, ktereho meli dneska mít a začal vysvětlovat látku dnešního dne.
Chris celý rozhovor důkladne slyšel a při jejích slovech se musel zasmát. Nikdy nepotkal takovou dívku, která by ho uchvátila hned po jednom dni .. Ne nikdy se mu to nestalo ikdyž už chodil se spousty holek, ktere ho učarovali ale rozhodne ne tak jako tahle jedina dívka to věděl naprosto jistě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DelusH DelusH | Web | 28. listopadu 2011 v 11:22 | Reagovat

Jůůůů máš to úžasně napsané :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama