8. Kapitola: Magické místo

15. listopadu 2011 v 16:08 | LussyNda |  phoenix wonder-reunion
8. Kapitola: Magické místo
V posledních par dnech dny ubíhali strašně rychle aspon Chrisovi se to tak zdalo.
Od te večerní zchůzky s Biancou uběhlo už několik dní a dalo by se říct, že od te doby spolu traví veškerý čas co mají volný.

A Chrisovi se zda že to snad ani neni pravda, aby se mu chystal tak dokonaly život. Život v klidu plný lásky, porozumění a vše co je tím spojene.
Ale moc dobře ví, že takový život aspon v jejich rodině netrva moc dlouho vždy se naskytne něco co to zničí a Chris si byl naprosto jistý, že se něco přihodí, už příjezd jeho staršího bratra tomu nasvědčoval.
Chrisův bratr od jisteho častu začal byt hrozně podezíravý a paranoidní a to Chrise moc vytačelo.
Ale i když jeho bratr nerad viděl, že mu nechce pomoct a dal si uživa života po svem bez magie a tech všech věci Chris to nikterak neřešil.
Veškery svůj volný čas jako nyní travil s Biancou na jejich každodenních prochazkach.
Musel řict, že se mu tohle moc libilo. Miloval jejich dlouhe prochazky po plaži při zapadu slunce nebo jen tak bloumaní po lese.
Zrovna po jedne lesní cestě šli. Cesta se točila podel maleho potůčku, který odděloval jednu čas lesa od druhe. Tato cesta vedla hluboko do lesa kam v posledních letech nejspiš moc lidi nechodilo nebot se oba museli prodírat vysokou trávou a roštím, ale ani jednomu z nich to nevadilo.
Z takovych míst často salalo ticho klid a tak to take bylo, ale Chris cítil take něco divneho .. Takový divny pocit uvnitř něho... Ten samí pocit měl vždy když měli bojovat s demony, ale vždy když se na nej Bianca podívala ten pocit zmizel, ale přeci jen v něm byl.
Zanedlouho se ocitli před můstkem, který vypadal spiš že už po nem velmi a velmi dlouho nikdo nešel. A v ten moment se Bianca zastavila a koukla na druhou stranu. Ne jen Chris mel divny pocit, ale i ona a nevěděla kde se ten pocit co měla v žaludku bral.
Otočíla se na Chrise a podívala se mu zpříma do oči. "Asi se vrátíme ne?"
Chris take sledoval dřevěny most a když na něj promluvila obratil svůj zrak k jejim očim, ale pak se znovu podíval na most nevěděl proč, ale něco ho tahlo dal něco co chtěl vědět co vyvolava a tak se na ni znovu podíval. "No ja bych šel dal ..." Podíval se na ni a když se otočila musel se usmat.
"Ty maš strach že jo?"
Podívala se na nej vzdorových pohledem. "Ne nemam stach jen ten most nevypada moc stabilně."
Chris se znovu musel usmat chtěl zjistit co ho tam i tahne a take chtěl mít trošičku navrh. zvedl ruku a odhodil ji vlas z obličeje."Půjdu před tebou a kdyžtak te chytím. slibuju že se ti nic nestane hm....?" znovu se na ni podíval svým neodolatelný pohledem.
Bianca se na něj jen podívala a prostě nemohla namítat nic proti ne když se na ni takhle díval. "Dobře dobře ale jestli se ten most propadne tak sem ti to říkala."
Chris se vítězoslavně usmal."Beru na vědomí" a stěmito slovy ji chytnul za ruku a společně se vydali přes most, který až z údivem opravdu držel což je oba překvapilo. Před nimi se tyčil obrovsky kopec a černo-černý les a klikata cesta do vršku .. Chris se na Biancu otočil a společně po par minutach vyrazili dal po dlouhe cestě.
Celou cestu si Bianca v duchu nadavala proč ho k teto prochazce umluvila je tu přece tolik hezkych míst a ona musí vybrat zrovna tuhle kam už několik staletí nevkročila živa duše, ale musela si přiznat, že z tohoto místa přimo sičela energie a byl z něho magický pocit.
Když konečně vyšli ten kopec což je stalo značné usílí ocitli i na konci lesa. Na místě, ze kterého bylo zjevne že se zde zastavil čas až oba to uplně ochromilo poněvadž se ocitli na louce s lučními květy a par starými stromy z kterých bylo zdřejmé, že už tu stojí spoustu let a v dalce zahledli malou zdřevěnou stavbu bez oken a dveří,ktera by se dala nazvat jako venkovní Altan. Bianca se rozhledla kolem a nedokazala ani popsat tu krasu a ticho, ktere z tohoto místa čišilo. "Pani." a oba dva se vydali cestou až k altanu ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DelusH DelusH | Web | 28. listopadu 2011 v 11:52 | Reagovat

Jůůůů :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama