The Phoenix Wonder City

15. listopadu 2011 v 14:46


The Phoenix město, ktere z prvu vypadá naprosto obyčejně, ale opak je pravdou. Toto město ukrýva mnoho tajemství, ktere jsou ostatním lidem skryty.

Chris se tak dostava do malého mestečka Phoenix, ktere se na první pohled zda jako klidné mesto... ale opak je pravdou toto město jak se později ukaže oplýva mocnou sílou, která je ukryta v záři denního slunce a nočního uplňku.
Chris nastupuje na místní Vysokou školu, kde se setkava s dívkou, ktera ho okouzlí na první pohled a jak po dlouhe době zjisti on ji take, ale to ještě netuší, že pravě tato záhadna žena je klíče k absolutní moci, kterou v sobě skrývá - Moc slunce a měsíce.
A od te doby se začne městem pohybovat zaře slunce a měsice a město se dostava do tajemné mlhy .....
----> EPIZODY <----

Volné pokračovaní mé povídky The Phoenix Wonder City Reunion což je v překladu Phoenix Město divů shledaní. Na začatku mé povídky jsme se setkali se synem čarodějky a světlonoše Chrisem a dcerou mocného temného čaroděje Biancou a zjištění hlavních cílů hlavních členů rodiny tolkin a rodiny Tolkin.
Bianca se začína pomalu zžívat se svými novými schopnostmi a Chris je ji velkou oporou a dodáva ji odvahu ve všech rozhodnutí, které udělá. Sam ale se dostava do trojuhelníků. Na jedné straně Jeho starší bratr Wyatt a na druhé Bianca. Ale co bude až se vratí do školy ??? Co vlastně plánuje Biančina Rodinka??? Všechno se zaplýta do zamotaného trojuhelníku. Co planuje Biančin otec??? A vydrží nakonec Biančin starší bratr Devon natlaku svého otce a nebo se bude řídit vlastním úsudkem ???
----> EPIZODY <----
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama