Upíří Deníky - Temné shledání

16. listopadu 2011 v 10:06 | LussyNda |  reader diary

Český název: Upíři Deníky - Temné Shledání
Anglický název: The Vampire Diaries - Dark reunion
Pořadí knihy: 4.
Autor: L. J. Smithová
Datum vydání: USA - 1991, ČR - leden 2010
Počet Stran: 271
Hlavní postava této knihy: Bonnie

Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu. Má existence je ohrožena, tak hledám pomoc v záhrobí. Dokážu se vykoupit ze spárů věčného temna?" Hon na zlo začíná...

Poté co se Elena obětovala pro oba bratry ocita se na onom světe - ve světe mrtvích, ale to ji nezabrani aby byla ve spojení se svými kamarady. Město se ocita znovu ve vaznem nebezpečí a Elena prostřednictvím Bonnie varuje sve přátele. Bonnie, Meredith a Matt povolavaji znovu do mesta Stefana s Damonem aby jim pomohli bojovat proti hrozbe, ktere chce zničit jejich město. Temné silý využivájí Tylera, který podle sve rodiné linie je Vlkodlak.
Naše skupinka patra po zlu, aby zachranila mesto i sve vlastni zivoty před skazou a odhalují zlo, ktere přichazí zničit město - Klaus. Neni cesty zpět bud oni nebo on. Jelikoz původní upír se neda jen tak snadno zabít - všichni začinají byt přesvědčeni ze tento boj nemůžou vyhrat, ale nic neni tak jak se zda. V poslední chvili v zaři světla zasahuje Elena s parem bílích důchu a zachranujou mesto před skazou. A Elena dostavá novou šanci na život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama