Únor 2012


Škola Noci 7 - Vyhořelá

28. února 2012 v 15:38 | LussyNda |  reader diary

Žánr: Fantasy
Autor: Castová P. C. a Castová Kristin
Počet stran: 368
Provedení: váz.
Nakladatelství: Euromedia Group - Knižní klub
Překladatel: Jan Kunová
Autor obálky: Viera Fabianová
Anotace:
Zoeyina duše se ocitá na onom světě - roztříštěná na kusy, vyhaslá, pronásledovaná výčitkami svědomí. Její kamarádi se však nechtějí vzdát naděje, že se vrátí a a zachrání svět, v němž se schyluje k bitvě mezi pradávnými silami Světla a Temnoty. Stark je ochoten dokonce nasadit vlastní život, aby se za svou paní dostal tam, kam před ním ještě žádný bojovník nevstoupil. Stevie Rae mezitím v Tulse svádí soukromou bitvu s Temnotou i sama se sebou. Být velekněžkou červených mláďat totiž znamená spoustu zodpovědnosti - navíc musí občas skrývat své city a střežit svá tajemství, a to za cenu lží - a někdy dokonce i životů…


Banner *01

26. února 2012 v 16:38 | LussyNda |  portfolio
... tak jsem konečně dodělala bannery do VGS ...
... docela to bylo něco rozhodovat se kterej poslat ale sem dam všechny co jsem vytvořila :-) ...

NEW LAYOUT || 25.2.2012

25. února 2012 v 13:52 | LussyNda |  layout
Ahojky,
tak skoro po měsíci jsem se rozhodla opět změnit lay :-) a myslím si, že vypada celkem ucházejíc co vy na něj říkate ???
Začínám dávat dohromady tu RPG VAMPIRE ACADEMY tady na blogu takže pokud bude mít pak někdo zajem budu ráda, když se příhlásí.
Přemýšlím nad tou novou povídkou a trochu jsem se zasekla na VA the Awakening takže ještě nemám konec, ale v tom problém nevidím přemýšlím jak tu povídku pojmout.

takže pokud bych mohla poprosit mám tady na vás pár otázek :-)

1.) přemýšlím nad řím koho přeměnit s Dhampíra na moroje a zase naopak tak pokud byste měli návrh sem sním :-D
2.) mám nechat umřít Lissynu rodinu jako je to v knížce ???
3.) co byste říkali na to, kdyby Dhampíří měli schopnosti nátlaku ?

budu ráda, když mi na těhlech pár otázek odpovíte :-) děkuju všem :-)
a pokud by měl někdo zajem mi stou povídkou pomoct budu jen ráda :-)

LussyNda


Zdravím + novinky || 24.2.2012

24. února 2012 v 10:11 | LussyNda |  diaries about me
Ahojky,

přemýšlela jsem o menší rekonstrukci abych dala blogu trochu víc života, ale u mě rekonstrukce vždy končí novým blogem. A to se mi moc nechce když už jsem to tady před par měsíci dala do kupy. Tak jsem přemýšlela co přidat.
A došla jsem k názoru, že začnu s dalšími povídkami na téma VA. S Mojí povídku VA - The Awakening jsem už skoro u konce takže bych stejně pak musela něco vymyslet. Sice jsem začala psat pokračovaní The Golden Lily, ale u toho jsem se nějak zasekla a nevím jak pokračovat dal teda zatim. No ještě se uvidí jak to dopadne.
Včera jsem projížděla blogy s fanfiction a narazila jsem na FF Vampirské akademie jejíž poenta mě docela nadchla. Příběh samo osobě byl docela dost krátky (no řekněte sami 5 kapitol je prostě málo co si budeme povídat.), ale to že v te povídce Rose umřela a Dimitrij pak spáchal sebevraždu bylo i na mě trochu moc.
Ale to jsem trošičku odbočila od tématu.
Prostě mě napadlo předělat kompletně VA podle svého. Kompletně předělat děj. Z některých morojů udělat Dhampíry a zase naopak z některých Dhampíru udělat moroje, ale ještě tu povídku mám v hlavě takže uvidíme jak to nakonec dopadne. Pokud by měl někdo zajem mě stím trochu pomoct. Nemyslím, aby jí napsal za mě nebo tak, ale spíš si přečetl (před zveřejněním co jsem napsala) a řekl mi svůj názor a nebo třeba i svoje nápady nebo postřehy. Pokud by měl někdo zájem napište do komentářů.

No a pak je tu ještě jedna věc která mě napadla.
Jelikož mám spoustu spřátelených sbé :-), kteří se zaměřují na Vampirskou akademii a tak podobně.
Před dvouma rokama jsme s kamaradkou začali hrát RPG hru. Sice ještě pořád hrajeme, ale většinou sami to co jsme si vymysleli a tak mě napadla jedna věc.
Ptám se měl by z vás zájem o RPG Vampirská akademie? Samozdřejmě nemyslím hrát podle knížek nebo tak, ale volnej děj při kterém by si každý mohl zvolil vlastní postavy buď s knihy a nebo vymyslet svoji vlastní originální.
Co myslíte???

P.S. Jinak další kapitolak VA - The Awakening bude už dnes :-)


9. Kapitola: Výbuch || VAMPIRE ACADEMY - The Awakening

19. února 2012 v 18:34 | LussyNda |  The Awakening
(chtěla jsem ji přidat až zítra ale tak nakonec jsem si to rozmyslela :D)
9. Kapitola: Výbuch

Vampire Academy - music video

19. února 2012 v 16:52 | LussyNda
... par videjek o vampirske akademii :-) ....