BLOODY REVENGE 14. Kapitola

12. března 2013 v 8:49 | LussyNda |  bloody revenge
14. Kapitola


DIMITRI POV:

Všechno bylo na nic. Nečekal jsem takovou reakci od mé rodiny. Bylo na nich vidět, že Rozu opravdu milovali.
Karolína hned poté musela odejít do práce, Vicktoria měla domluveno něco s nějakými přáteli, Moje mama se vrátila do kuchyně připravovat oběd.
Nejvíc mě, ale překvapila Sonina reakce. Hned poté co jsem jim vysvětlil co se stalo, vzala svojí dceru a odešla do svého pokoje, kde je až do teď.
Nevěděl jsem co si mám myslet. Roza přirostla k srdci každému to jsem věděl hned jak jsem jí poznal a věděl jsem, že až pozná mojí rodinu že oni na tom budou stejně, ale co jsem nečekal, že jí přijmou do rodiny tak, že jí budou považovat za dceru a sestru.
Nikdy k žádné mojí dřívější přítelkyni se takhle nechovali. Vždy si od nich drželi odstup, ale chovali se k nim slušně s výjimkou Jevy samozřejmě. Ta ženská prostě málo lidí snese kolem sebe, ale Roza jak se zdá jí velmi přirostla k srdci.
Seděl jsem na terase a díval na trávu. Nevěděl jsem co mám dělat nebo kde bych měl začít.
Věděl jsem, ale že je tady. Nevím jak, ale cítil jsem ji, že je tady někde blízko jen jsem nevěděl kde.
"Jsi v pořádku?" Zeptal se mě hlas Lissy. Podíval jsem se na ní a přikývl jsem.
"Jo celkem to jde. Jen je to všechno těžké. Nečekal jsem takovou reakci na zmizení Rose." Prohrábl jsem si rukou své vlasy.
"Jo. Rose miloval každý." Vydechla Lissa a sedla si vedle mě.
"Jo to je fakt." Usmál jsem se. "Dokázala rozehřát srdce i tomu bastardovi Ivashkovi a ten jí pak dorazil." Vydechl jsem.
"Nikdo nemohl vědět co se stane. A nebyla to jen Adrianova chyba to ty víš." Podívala se na mě Lissa. "Byla to hlavně moje chyba."
"Co?" Zeptal jsem se jí. "Ne Lisso nebyla a ty to víš to já jsem…." Začal jsem, ale ona mě přerušila.
"Ne Dimitriji je to pravda. Kdybych s ní nepřestala komunikovat a trochu víc se o ní zajímala. Chodila za ní a zjistila jak se cítí nemuselo to takhle dopadnou." Vydechla Lissa. " Znám jí. Všechno drží v sobě a nikomu se nechce svěřovat a to bylo nejspíš ono. Měla v sobě tolik bolesti a nikdo tam pro ni nebyl. Její máma je pryč, tys jí nechtěl vidět, já ji odstrčila stranou, Eddie s ní nechtěl mluvit, Christian byl zaneprázdněný se svojí tetou a její otec je taky pryč. Neměla nikoho kdo by jí podržel a Adrian, který slíbil, že jí bude milovat se na ni vykašlal. Rose zvládne cokoliv, ale jako většina lidí nezvládla samotu a odmítnutí od všech, které miluje." Vydechla Lissa a utřela si oči.
"Každý máme nějakou vinu. Všichni jsme k tomu přispěli a nikdo nemůže říct jestli málo nebo hodně. Jediné co teď můžeme udělat ji najít. Na tom záleží ze všeho nejvíc."vydechl jsem.
"Přesně tak." Usmála se na mě Lissa. "Rose tu byla celou dobu pro nás a tak my tu teď budeme muset být pro ni. Až jí tedy najdeme."
"No pokud tu takhle budete sedět tak Rose nikdy v životě nenajdete." Vydechl hlas mé babičky. Otočili jsme oba hlavou a spatřili ji stát mezi dveřmi na terasu. "Koukejte naklusat oba do obývacího pokoje musíme něco vymyslet společně." Řekla Jeva, otočila se a šla zpátky do domu.
Lissa se na mě nechápavě podívala. "Co tím myslela musíme něco vymyslet společně?" zeptala se.
"Kdo ví." Pokrčil jsem rameny. "U Jevy nikdy nikdo neví co myslí svými slovy, ale za ty léta jsem se už naučil, že její odhady jsou vždycky správné a jelikož my zatím nevím ani tuk myslím, že by jsme ji měli poslouchat." Řekl jsem a společně s Lissou jsme šli dovnitř do obývacího pokoje, kde už Christian a Eddie seděli na pohovce a před nimi v křesle seděla Jeva. Na stole byla položená mapa, papíry, tužky a pak tam bylo několik svazků novin.
"Chystáme se na válečné tažení nebo co?" Ujelo mi, ale prostě jsem si nemohl pomoct, Rose by se zjevně líbili moje sarkastické poznámky kdyby tu byla. Určitě by řekla něco v tom smyslu. NO SOUDRUHU KDE SE TO V TOBE BERE VŮBEC TE NEPOZNÁVÁM. A pak by se začala smát. Jo přesně tak to byla moje Roza.
"Velice vtipné koukej si sednou nebo si mě nežádej víš že už máš dost průserů tak si nepřivoď ještě další." Řekla Jeva a tím mě umlčela. Sedl jsem si do křesla vedle pohovky na které seděl Eddie, Christian a teď už Lissa.
"Takže všichni víme proč jsme tady že?" Zeptala se Dramaticky Jeva. Všichni přikývli a tak pokračovala. "Dobrá tedy. Musíme vymyslet jak to udělat, až najdeme Rose." Vydechla a podívala se na mapu.
"Počkejte co bychom jako měli dělat? My to přece víme najdeme Rose. Dimitri, Eddie a Christian ji zabaví tak abych jí mohla probodnout srdce kůlem pokud je strigoj a pokud není tak ji zachráníme. Já stejně věřím že strigoj není." Vydechla Lissa trochu ostře.
Jeva se na ni zamračila a Lissa sebou trochu cukla.
"Ale já ne." Řekla Jeva a znovu se podívala na mapu.
"Co ne?" Zeptala se Lissa znovu.
"Nevěřím tomu, že Rose je stále Drampír." Vydechla Jeva.
"Co a jak bychom asi tak měli pouto co!" vykřikla Lissa podrážděně. Moje babička se na ni podívala a zamračila se.
"Pouto mezi vámi dvěma se nedá vysvětlit. Tak nebuďte drzá princezno Dragomírová nebo se přestanu ovládat a řeknu vám hezky od podlahy co si myslím o vašem tzv. kamarádství s Rozou." Vydechla Jeva.
"Co tím jako chcete říct!" vyprskla Lissa.
"Že tak jak jste se chovala se nejlepší kamarádky nechovají." Vydechla Jeva.
"No tedy promiňte, ale vy nevíte naprosto nic o …" začala Lissa, ale Jeva ji samozřejmě přerušila.
"Samozřejmě, že vím a přestaňte semnou takhle mluvit princezno." Vykřikla na ni Jeva.
"No dobře přestaňte se hádat. Jevo jak můžeš vědět jistě, že Rose je strigoj?" Zeptal jsem se jí abych zastavil jejich hádku. Teď jsme rozhodně nepotřebovali tyhle dvě tahat od sebe.
"Protože Tohle." Řekla a podala mi noviny.
Nechápal jsem proč mi dává noviny k čemu by mi teď asi byli dobré. Dokud jsem samozřejmě neviděl titulní stranu novin, která zněla.

KRVAVÝ MASAKR V RUSKÉM KLUBU STÍN ZÍTŘKA!!
V noci se odehrál masakr v klubu STÍN ZÍTŘKA. Celým klubem se pohnal smrtící masakr, který přinesl 150 objetí. Na obětech se nenašli žádné známky násilí jen jediná zvláštnost v podobě dvou teček na krku.
Jak nám později potvrdil mluvčí policie. Policejní doktoři tvrdí, že objetí v sobě neměli jedinou kapičku krve.
Jediný kdo přežil tento masakr byl barman místního klubu, který tvrdí, že si na ni nepamatuje. V té době byl zrovna ve sklepě pro několik nové zásoby Ruské vodky. Barman tohoto klubu také vypověděl, že ho něco praštilo do hlavy a on ztratil vědomí. Na jeho hlavě byli nalezeny tržné rány od velice těžkého objektu.
Vypověděl také, že předtím než se to stalo a než šel pro další zásoby v klubu se objevilo několik divných lidí, ale nejpodivnější byl muž s delšími černými vlasy s černými brýlemi a hodně vypracovanou postavou, oblečený do černého a velice atraktivní ženy, která přišla s ním. Měla taktéž na sobě sluneční brýle, měla dlouhé tmavě hnědé vlasy, které v záblescích šli až do černé barvy, taktéž byla oblečena do velice vyzývavých modrých korzetových šatů a černé kožené bundy s černými podpatky…..

Článek šel dál, ale mě už to dál opravdu nezajímalo. Měl jsem jasno.
Podíval jsem se na Jevu a pak na další noviny před ní.
"Tohle je jediný nebo je ještě něco co se stalo." Zeptal jsem se jí.
"Tohle bylo asi to největší a pak je to několik malých klubů v blízkosti města Bane." Vydechla. Podíval jsem se na ni v šoku. Bane bylo větší město asi patnáct kilometrů od Baie.
"Postupuje sem?" Zeptal jsem se Jevy a ta jen kývla. Prohrábl jsem si rukou vlasy a nadechl se.
"Co se děje?" Zeptala se Lissa.
"Jen to, že jsem čekal, že Rose jako strigoj bude velice silná jen jsem nečekal, že to bude chodící stroj na zabíjení." Vydechl jsem.
"Co?" Zeptala se Lissa v šoku a já ji podal noviny. Lissa četla velice rychle nejspíš chtěla vědět co se skutečně děje a pak zalapala po dechu. "Panebože. Jestli ji přivedeme zpátky tak jak???" Začala. "Jak ji z toho dostaneme? Vždyť si pamatuješ jak si byl na tom s vinou ty? A co pak ona? Tohle jí zabije ještě víc než to co se stalo předtím." Vydechla LIssa zklíčeně.
"Neboj se něco vymyslíme." Řekl jsme.
"Ale budeme muset rychle takže když jsme se konečně domluvili projdeme si plán dobře." Začala znovu Jeva, ale byla přerušena znovu Lissou.
"O jakém plánu pořád mluvíte?" Zeptala se jí roztřeseně. Sama tuhle situaci nenesla lehce mnohem víc než kdokoliv z nás.
"A ty si jako myslíš, že bude jednoduché se k ní dostat když je jak poznamenal dobře Dimitrij STROJ NA ZABIJENÍ ??" zeptala se Lissy. "Ne my musíme být chytřejší. Jediné jak ji zachráníme z tohoto stavu je, když budeme chytřejší než ona sama ale musíme to udělat rychle ne pozabíjí celé Rusko." Řekla Jeva.
"No dobře a jak by jsme ji měli přechytračit tedy?" Zeptal se Christian. "Rose byla už jako Drampír dost chytrá myslím, že tohle nepůjde moc snadno." Řekl Christian
"Návnada." Řekl jsem zničeho nic. Všichni se na mě v šoku podívali, ale nikdo nic neříkal tak jsem pokračoval. "Použijeme návnadu, abychom Rose vylákali ven." Vydechl jsem.
"Dobře. Udělám to. Já budu návnada." Začala Lissa. Jeva po mě hned střelila pohledem a zakroutila hlavou.
"No Lisso." Začal Eddie. "Já myslím, že ty nejsi zrovna dobrá osoba na to aby si dělala návnadu." Dodal.
"Tak tedy kdo by jí měl dělat?" zeptala se Lissa sklesle. Vím, že chtěla pomoct své kamarádce, ale bohužel ona nebyla ta co Rose opravdu chce.
"Já." Řekl jsem Lisse a ona na mě vytřeštila oči. "Je to jednoduché. Já jsem ji chtěl jako strigoj tak nepochybuji o tom, že ona mě bude chtít taky. Podle mě bude chtít udělat to samé jako já změnit mě na strigoje." Řekl jsem.
"A ty se necháš?" zeptala se Lissa.
"samozřejmě že ne. Jen to narafičím tak, že jí svedu na cestu a pak vy všichni mi pomůžete a ty pak dokončíš práci s kůlem. A potom se postaráme o to aby se stala zase naší Rose." Vydechl jsem. A všichni přikývli.
Jo tohle by mělo fungovat jen jsem opravdu doufal, že Roza se z toho všeho co provedla a ještě provede vůbec dostane. Mě samotného užírá vina ještě teď a co pak tedy Rose?
no budeme muset počkat a uvidíme, ale jedno je jasné rozhodně ji v tom nenecháme…..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 12. března 2013 v 11:20 | Reagovat

Super,.. dokonalý,.. těším se na další :D :-D

2 Tháli Tháli | 12. března 2013 v 12:49 | Reagovat

Prostě nádhera, nemůžu se dočkat dalšího :D  :-D

3 Dell-chan Dell-chan | E-mail | 12. března 2013 v 17:14 | Reagovat

boží!!!! :-D suprově píšeš, děkuju ti, vždy se těším na tvoje povídky :-) 8-)

4 Tessinka Tessinka | 12. března 2013 v 19:41 | Reagovat

OMG !!!! :D tak to byla opravdu krásná kapitolka !!! Jeva je úžasná !!! :D :D zajímá mě jak to provedou s Rose ?? a bude už další kapitolka z pohledu Rose ?? chtěla bych vědět co se děje s ní a Ivanem ... nevím proč , ale chci aby byli spolu ... :D rychle další kapitolku .... rozhodně to čekání stálo za to :D ;D

5 jess jess | 12. března 2013 v 19:59 | Reagovat

uzasny :-)  :-D  :D

6 B(ííí) B(ííí) | 13. března 2013 v 16:16 | Reagovat

pekne :-D

7 Sandy Sandy | 13. března 2013 v 23:22 | Reagovat

Krásná kapitola. :-) Nechci být ehm ...nezdvořilá či něco podobnýho,ale nemyslím,že by se strigojové odhalovali na veřejnost,vždyť je i v jejich zájmu být skrytý,ne? :-) Promiň,já to prostě musela napsat :-D

8 Arwen Arwen | 14. března 2013 v 11:09 | Reagovat

Moc krásný :-). Už se těším, až se strigoika Rose s Dimkou setkají - bude to sranda :-D.
Bude další kapča z pohledu Rose?

9 LussyNda LussyNda | Web | 14. března 2013 v 12:21 | Reagovat

[7]: většinou ne maš pravdu, ale tady jde spíš o to někoho určiteho nalákat .. a vyvraždění klubu může taky udělat nejaky maniak

10 *Sydney* *Sydney* | 14. března 2013 v 13:04 | Reagovat

To byla hezká kapitola :) Těším se na další :D

11 jess jess | 17. března 2013 v 17:38 | Reagovat

kdy bude dalsi dilek? :D  :D

12 LussyNda LussyNda | Web | 17. března 2013 v 19:34 | Reagovat

[11]: zítra bude další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama