BLOODY REVENGE 15. Kapitola

18. března 2013 v 15:29 | LussyNda |  bloody revenge
15. Kapitola


ROSE POV:

V posledních dnech všechno šlo špatně. Čím víc jsem pila krev tím víc jsem po ní toužila, a stejnak tak jsem ji nemohla ani cítit.
Nikdo nechápal co se semnou děje. Ivan se na mě díval jako bych byla nějaký vědecký experiment a všichni ostatní strigojové se mi stranili.
Nevěděla jsem, co mám dělat. V hlavě jsem měla naprostý zmatek. Je sice pravda, že od té doby co jsem začala pít čerstvou, teplou lidskou krev mé pouto s Lissou zmizelo, ale stále jsem měla někdy pocit, že jí cítím.
Což jen dokazovalo, že tam ještě je a já nechápala proč. Nevěděla jsem jak bych se jí měla zbavit a být konečně sama sebou. Teď když konečně můžu žít nesmrtelným životem jen já sama. Podle vlastních pravidel.
Přesně tak. Teď jsem byla volná. Nemusela jsem se na nikoho ohlížet nebo poslouchat rozkazy. V tomhle mém novém světě neměla být žádná Lissa ani nikdo z mých bývalých přátel a dokonce tam neměl být ani Dimitri. I když jsem si přála, aby tu byl. Ve svém strigojím stavu. Byl bychom neporazitelní a získali by jsme všechno co bychom chtěli, ale ze všeho nejvíc by, jsme byli spolu navždy tak jak kdysi chtěl.
Jenomže to nemohlo, Dimitri byl teď Drampír a jediné, co ho zajímalo, byla vlastní vina. A to, že ho stále vídám v jeho strigojím stavu je něco co nedokážu vysvětlit. Nejspíš už s té krve a všeho ostatního přicházím o rozum.
Nejspíš bych měla Dimitrie vymazat ze svého života na dobro a začít si opravdu s Ivanem.
Vždyť proč taky ne. Je hezky, milý, sexy a dokáže mě opravdu rozpálit, zvlášť když jsme v klubu plném lidí s chutnou, teplou krví.
Jo jen když na to myslím začínají se mi zbíhat sliny, ale i přes to jaký Ivan je a že by nejspíš byl ten nejlepší nápad s ním být, protože podle jeho chování se mu opravdu líbím a chce mě tak co víc si přát, že??
Je tu, ale hned několik problémů.
Za prvé není to můj Dimitri, za druhé je to Dimitrijův nejlepší kamarád a za třetí není to Dimitri.
Jo nejspíš jsem padlá nahlas, že potom všem co mi Dimitri udělal stále na něj nemůžu zapomenout a srovnávám všechny kluky s ním.
Ano já vím, je to špatné, ale copak mě může někdo soudit???
Dimitri byl první kluk, kterého jsem opravdu milovala a ať si říká kdo chce co chce stále ho ještě miluju a nesnesla bych pomyšlení na to, že ho jen tak lehce s někým nahradím nebo že on nahradí mě někým jiným.
Ne, jen z té myšlenky je mi na zvracení. Nejspíš, ale už se to stalo. Dimitri nejspíš už našel někoho jiného kdo mu pomůže překonat jeho žal a smutek a jeho sebeovládání.
Ani bych se nedivila, kdyby ten někdo byla Lissa a nebo snad dokonce Tasha???
No nebylo by to poprvé, kdyby Dimitri dal těm dvěma přednost přede mnou.
Samozřejmě oni jsou morojky a já jsem byla jen hloupá drampírka. Oni mu mohli dát všechno. Jeho strážcovský titul, rodinu a dokonce dítě. Mohl mít všechno co chtěl a myslím, že obě by mu to rádi zajistili a co mohl mít semnou???
Nic.
Nemohla jsem mu dát nic. Nemohla jsem mu dát rodinu ani dítě. A teď??? Teď už ho nemůžu ani správně milovat.
Ano vím, že říkám, že podle něj pořád někoho srovnávám a vím, že někde v hlouby mě je kousek z mé staré bytosti, která ho miluje. Skutečně miluje, ale velká část mé nové osobnosti jako strigojky je ta, že nevím jak skutečně milovat.
Vždyť co je láska??? Být s někým, kdo způsobí, že vaše kolena jdou slabá nebo ten, kdo říká, že vás miluje a dal by vám kus světa???
Láska je něco co se nedá koupit ani na co si můžete sáhnout.
A proto to co ve mně říká, že Dimitrie miluju není láska, je to chtíč, touha někoho vlastnit a touha po krvi.
Nevím proč, ale vždy když přemýšlím o Dimitriovi napadne mě jak by asi chutnala jeho krev.
Přece jen on mojí krev pil, tak by bylo jen spravedlivé kdybych dostala taky svůj díl ne?
Ano to je přesně to co bych chtěla. Měla bych se vrátit ke dvoru, chytit Dimitrie, držet ho v zajetí v zakódovaném pokoji a krmit se na něm stejně tak jak on to dělal semnou.
I když nevím co by mé pomstě Dimitriovi říkal Ivan. Myslím, že by se mu to moc nelíbilo vzhledem k tomu, že on má k Dimitrijovi nějakou zvláštní nenávist a já stále nevím co to je.
Několikrát jsem před ním řekla jeho jméno a on vypadal jako by se mu na těle zježili všechny chlupy a chtěl někoho zabít.
Tahle reakce mě poprvé docela překvapila, vždyť byli nejlepší přátele, Dimitrij ho dokonce hlídal tak proč, by se k sobě chovali jako by se neznali nebo se chtěli zabít.
Pamatuji se jak nás Dimitri přivedl zpátky na Akademii a jak jsme spolu často o Ivanovi mluvili.
Z jeho vyprávění se mi zdálo, že Ivan byl pro něj hodně důležitý, ale z Ivanova pohledu mi přijde, že je to spíš nenávist.
No nejspíš se ho budu muset zeptat nebo na tuto záhadu přijit sama, ale teď bych se měla věnovat tomu kvůli čemu jsem sem přišla.
Chtěla jsem si zalovit konečně sama a podle svého ne podle toho jak se to líbí Ivanovi. I když jeho výlety do klubů a zanechávání stop je úžasné, pro mě je to něco divného. Víc se mi líbí představa lovit v ruských ulicích, své objeti pronásledovat, hrát si s nimi jako kočka s myší a pak je ulovit.
Jo to je přesně něco co hodlám dneska dělat i když Ivanovi se to zřejmě až se vrátím líbit nebude, ale to je jen a jen jeho věc.
Já už teď nejsem ničí loutka a nebudu se nikomu podřizovat. Teď už nejsem vázaná statusem strážce nebo hloupými pravidly. Nyní jsem to já. A budu se řídit podle vlastních rozhodnutí a dělat konečně vlastní chyby.
Nepotřebuju nějaké stádo strigojů, kteří mi budou říkat co mám dělat. Ne to tedy rozhodně ne.
A jestli si Ivan myslí, že může jen tak přijit do mého života a nařizovat mi co mám a nemám dělat tak se tedy šeredně spletl.
Já totiž nejsem jeho hračka.
Možná, že všichni ostatní strigojové ho poslouchají, ale já to tedy rozhodně dělat nebudu a už vůbec mu nepolezu do postele a nenechám ho pít mou krev.
Přesně tak budu dělat co uznám za vhodné a budu pít tolik krve kolik se mi jen za chce, neboť já jsem ta, která ovládá nyní svůj život.
Jen já a nikdo jiný.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 *Sydney* *Sydney* | 18. března 2013 v 15:43 | Reagovat

A to je hezká kapitola :D Jakmile jsem to dočetla, tak jsem ti sem chtěla dát To se mi líbí :D (Jop, pitomý Facebook :D) Jen tak dál. Už se moc těším na další kapitolu. Ta bude taky ohromující. Takže...Už se na ní těším(Vím, že už to píšu po druhé, ale hold se moc těším-3. :D) Fajn,já radši přestanu vyjadřovat pocity. Krásná kapitola, těším se na pokračování(4.) :D :D

2 Petra Petra | 18. března 2013 v 16:05 | Reagovat

Lussy, moc krásná kapitola, povedá, těším se na pokračování :-D

3 Tháli Tháli | 18. března 2013 v 16:45 | Reagovat

Tak to bylo super!!! Krásná kapitola, už se moc, moc, těším na další!!! :-D  :-D  :-D

4 jess jess | 18. března 2013 v 17:18 | Reagovat

uzasny :D  :D  :D  :-)  :-)  :-D  :-D

5 Arwen Arwen | 18. března 2013 v 18:01 | Reagovat

Úžasný!!! :D :D  :D
Už to vidím - Rose půjde na lov a (úplně náhodou xD) narazí na Dimku!!! :-D :-D
Prosím Lussy slituj se a přidej další kapču ještě tenhle pátek - prosííím...

6 Tessinka Tessinka | 18. března 2013 v 20:35 | Reagovat

Taky to mám úplně před očima :D :D :D jak na sebe úplnou náhodou narazí :D :D prosím dej nám další kapitolku jak budeš moct :)... vím , že máš hodně práce, ale kdyby jsi stíhala, tak jsem dej další prosííím :D

7 sissa sissa | 19. března 2013 v 17:10 | Reagovat

súhlasím s babami perfekná kapitola a prosím rýchlo 16.kapitolu prosím :-D  :-D  :-D

8 Kačíí Kačíí | Web | 20. března 2013 v 7:23 | Reagovat

Tyjo,.. zírám,.. úžasná kapitola :D rychle další :D

9 Arwen Arwen | 25. března 2013 v 22:14 | Reagovat

Lussy, dáš sem zítra už další kapču?
Prosím :D  :D  :D

10 Tessinka Tessinka | 26. března 2013 v 16:37 | Reagovat

Lussy dej nám dneska další kapitolku prosím !!! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama