BLOODY REVENGE - 22. Kapitola

13. dubna 2013 v 12:18 | LussyNda |  bloody revenge
22. kapitola


DIMITRI POV:
Už to je dva dny co jsme se připravovali a stále jsme neměli všechno kompletní. Potřebovali jsme perfektní plán a nesměl mít žádné mezery, ale zvláštní bylo, že vše co jsme naplánovali se po chvíli zdálo jako hodně špatný plán.
Nebyl jsem si jistý ničím. Od té doby co jsem viděl Rose všechno se změnilo, připadala mi tak jiná od ostatních strigojů co jsem kdy viděl. I já jsem byl jiný. V první chvíli vypadala jako že se mě chystá rozsápat a pak v jejich očích se objevila tuna bolesti.
Nevěděl jsem jak mám na tohle reagovat a to bylo přesně to, proč jsem všechny naše plány přepisoval.
Všichni ze mě už byli na prášky a dokonce i má rodina. Moje sestry se smály, že mě Rose jednoho dne přivede do hrobu a byla to pravda.
Moje mysl bloudil jen a jen k Rose a já se pokoušel vymyslet něco co bude na sto procent účinné.
Chtěl jsem ji zpátky za každou cenu, ale taky jsem musel počítat s faktem, že nemusí být sama. Mohla být s několika dalšími strigoji. Není dáno, že když s někým žije musí s nimi i chodit lovit.
Já taky přebýval ve Vile s Galinou, ale na lov jsem si mohl chodit jak jsem chtěl. A to bylo právě ono. Nevěděl jsem o jejím strigojím životě vůbec nic. Mohl jsem se jen domnívat jak to mohlo být, ale nevěděl jsem ni konkrétního.
Ucítil jsme na rameni ruku. Ohlédl jsem se a viděl Lissu.
"Měl by sis dát pauzu." Řekla mi a posadila se naproti mně na židli. "To, že se budeš přemáhat ničemu nepomůže a my potřebujeme mít všichni sílu na její záchranu. Tak se neboj všechno bude v pořádku." Řekla.
"Jak by mohlo?" Zeptal jsem se ji. "Vždyť mi nevíme absolutně nic. Může se tam objevit s miliony strigojů a co pak??" Zeptal jsem se ji.
"Ano to sice ano, ale nezapomeň, že s námi půjdou i lovci, které si obvolal." Řekla Lissa. "Nějak to zvládneme."
"Já vím, ale stále mám pochybnosti." Řekl jsem a díval se mimo. Měl sem hrozný strach.
"Dimitriji." Začala Lissa. "Já mám takový pocit, že ty nemáš strach z té akce. Ty máš strach, že se nám nepodaří Rose přivést zpátky." Vydechla a pak se na mě znovu podívala. Věděl jsem co dělá zkoumala mojí auru. "A taky si bojí, že když ji přivedeme zpátky, bude tě nenávidět. Toho se bojíš asi nejvíc." Vydechla.
"Máš pravdu. Ve všem. Bojím se toho, že bude ještě v horším stavu jako jsem byl já a my ji z toho nedokážeme dostat. Lisso já to zažil. Všechny ty hlasy, všech mých objetí byli v mé hlavě. Křičeli na mě. Bylo to k zbláznění a pokud Rose dělá to co dělá, bude to mnohem horší. Co když se z toho nevzpamatuje?" Zeptal jsem se ji.
"Ale vzpamatuje. My jí všichni pomůžeme budeme tu pro ni. A kdyby to znamenalo opustit královský dvůr a žít někde v ústraní tak prosím uděláme to. Já nemusím být v blízkosti královského dvora, abych byla šťastná." Vydechla Lissa.
"Ale měla by si. Mohla by si toho spoustu dokázat." Vydechl jsem. Lissa se usmála.
"To sice ano, ale není to co chci. Podívej já se taky bojím. Bojím se toho, že když tam zůstanu. Nakonec mě udusí." Řekla Lissa. "Víš tohle nevěděla ani Rose. Ve skutečnosti jsem chtěla žít někde v ústraní." Usmála se. "Potom co moji rodiče zemřeli, mi odkázali dům.
No dům spíše sídlo tady v Rusku. Muselo by se tedy opravit a dát do pořádku, ale to by nevadilo. Vlastně bych byla ráda se přesunout do Ruska a žit tady." Usmála se.
"Rose by to možná uvítala tak. Milovala být strážcem, ale nevíme jak na tom bude poté co ji přivedeme zpátky." Řekl jsem.
"Právě proto." Řekla Lissa a podívala se na mě. "Ale o tom budeme mluvit až tohle všechno bude za námi." Usmála se. "A neboj se všechno dobře dopadne." Usmála se a šla zpátky do domu.
Povzdechl jsem si. Lissa mohla v našem světě udělat velké změny, ale pokud odejde od královského dvora? Tak nevím.
No nejspíš bych to neměl teď vůbec řešit, když první co potřebujeme je získat Rose zase zpátky. O Lissyném odchodu se můžeme bavit později, ale zase na druhou stranu to není až tak špatný nápad vzhledem k tomu, že Rose bude potřebovat nějaký čas. Nerad bych viděla, aby dopadla stejně jako já zavřená ve studeném vězení.
Chtěl jsem pro ni něco lepšího. Chtěl jsem ji chránit a být tu pro ní v těžký časech a pomoct jí se dostat přes všechno bolest, kterou mohla cítit, jen jsem doufal, že mě nechá ji pomoct.
Rose byla vždycky silná o tom nebylo pochyb.
Rose držela všechny své přátele a dokonce i mě pohromadě. Bez ní se všichni pomalu začali rozpadat. Bavili se spolu, ale už to nebylo takové jako když Rose byla kolem. Byli přátele, ale ne nejlepší.
A stejné to bylo semnou. Mohl jsem předstírat, že Rose už nemiluju, že k nic necítím navenek, ale uvnitř mě jsem trpěl.
To, že jsem ji řekl, že má láska zmizela byla největší chyba mého života. Jakmile jsem to řekl v tom kostele a viděl její obličej, chtěl jsem hned vzít svá slova zpátky, ale nemohl jsem nešlo to. Zaprvé protože ona utekla a za druhé by mi už asi nevěřila ani slova a já jsem se jí nedivil.
Teď jen můžu doufat, že mě odpustí a vezme mě zpátky, protože bez mé Rozy jsem jako prázdná skořápka.
Můžu znovu se stát strážcem vybudovat si jméno jaké jsem měl před tím než jsem byl strigoj, ale už nikdy nebudu stejný. Ne pokud láska mého života nebude po mém boku, zabalená v mém náručí.
"DIMITRI!!" slyšel jsem najednou křik z domu. Povzdechl jsem si.
Musel jsem se přestat obviňovat a konečně začít něco dělat na záchranu Rozy. Když budu jen sedět a vzpomínat na všechno co jsem udělal a řekl, ničemu nepomůžu.
zvedl jsem se a šel do svého domu…
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 13. dubna 2013 v 12:51 | Reagovat

No......nádhera :-) rychle další

2 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 13. dubna 2013 v 13:01 | Reagovat

Moc pěkné :-)

3 jess jess | 13. dubna 2013 v 13:55 | Reagovat

nadherny :-)  :-)  :-D  :-D  :D  :D

4 *Sydney* *Sydney* | 13. dubna 2013 v 16:13 | Reagovat

Zase úžasný, jako vždy :D Už se těším na další(jako vždy ;D)

5 sincerity sincerity | 13. dubna 2013 v 18:15 | Reagovat

skvělé :)

6 Klarisa Klarisa | 13. dubna 2013 v 22:51 | Reagovat

Nádhera!

7 Tháli Tháli | 14. dubna 2013 v 13:54 | Reagovat

Moc pěkný !! Další prosím :-D

8 Alianna Alianna | 14. dubna 2013 v 14:12 | Reagovat

Úžasná kapitolka! Miluju Dimitriovi vnitřní dialogy! Obzvlášť když jsou o Rose! :)

9 Arwen Arwen | Web | 14. dubna 2013 v 19:34 | Reagovat

Paráda, kdy přidáš další kapču? Už se moc těším na Dimitrijovo, Rosino a Ivanovo setkání. :-D

[8]: Souhasím!! V 5. a 6. dílu mě štvalo, jak se Dimiri choval k Rose - např. moje láska pominula, nebo jak říkal, že ho zachránila jen Lissa...Myslela jsem, že ho zabiju, takže jsem ráda, že teď zpytuje svědomí :D  :D  :D.

10 Marketitinka Marketitinka | 15. dubna 2013 v 1:28 | Reagovat

Dalšíí :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama